top of page

Group

公開·57 位會員

Tuzla City Sloga Doboj prijenos 16 decembar 2023 Gledaj online

prije 5 sati — (POTOK)) Tuzla City Sloga Doboj prijenos 16/12/2023 Tuzla City. Sloga Doboj. 16.12. 04:00 ; Borac Banja Luka. Tuzla City.

O Slogi ne treba puno pričati, dovoljno govori njihova forma i stanje na tabeli. Što se tiče nas, u dobrom raspoloženju dočekujemo ovu utakmicu. Veoma značajna utakmica za nas. Mislim da smo podigli i mi našu formu u ovim posljednjim utakmicama kao što se pokazalo u posljednje dvije utakmice kući, gdje smo osvojili šest bodova bez primljenog pogotka. U Konjicu nismo baš imali sreće, nije nas sreća pratila što se tiče tih propuštenih prilika. kola Eurolige. 05 Bosna u velikom derbiju bh. košarke razbila Široki Na parketu sarajevske Skenderije večeras je u sklopu 11. kola Prvenstva BiH za košarkaše odigran veliki derbi, klasik bh. košarke između Bosne Meridianbet i Širokog. Ostali sportovi 13. 2023 08 SP za rukometašice: Crna Gora eliminisana, Danska i Švedska se plasirale u polufinale Odigrane su dvije utakmice četvrtine finala Svjetskog prvenstva za rukometašice. Tuzla City rezultati uživo, rezultati, raspored, Tuzla City - Sloga Doboj uživo | Nogomet, Bosna & HercegovinaPOMOĆ: Vi ste na Tuzla City rezultati stranici u sekciji Nogomet/Bosna & Hercegovina. Rezultati. com stranica nudi rezultate uživo, konačne i trenutne rezultate, poredak i detalje utakmice (strijelci, crveni kartoni, usporedbu tečajeva... ) za ekipu Tuzla City. Osim rezultata za ekipu Tuzla City, možete pratiti preko 1000 nogometnih natjecanja iz više od 90 zemalja diljem svijeta na Rezultati. FK Tuzla City - rezultati uživo, raspored & statistike igrača FK Tuzla City igra sljedeću utakmicu FK Sloga Meridian protiv tima 16. pro 2023. 12:00:00 UTC u sklopu natjecanja Premijer Liga. Kad utakmica započne, moći ćete ... Serie A Genoa i Juventus remizirali: Inter ima priliku povećati bodovnu prednost nad Starom damom Genoa i Juventus su remizirali rezultatom 1:1 u utakmici 16. kola italijanske Serije A. Rukomet 30 Bh. sudije dijelile pravdu na polufinalnom meču: Norveška i Francuska u finalu SP za rukometašice Odigrani su susreti polufinala Svjetskog prvenstva za rukometašice. Prolazak u finale izborile su reprezentacije Norveške i Francuske. FIBA 27 Marković: Obavijestili su me da ne dolazim na treninge, ali sam još pod ugovorom "Nenad Marković više nije trener francuskog prvoligaša Dijona", vijest je koju su jučer čitali ljubitelji košarke u Bosni i Hercegovini. 2023. "KOPI PEJST" NAPADAČA OLIMPIJAKOSA: Podense opet matira Ilića / 14. 2023. MAJSTORIJA PODENSEA: Olimpijakos duplirao prednost protiv TSC-a / 14. 2023. EL KABI NE PRAŠTA GREŠKE: Vodeći gol Olimpijakosa protiv TSC-a / 14. 2023. prije 9 sati 22: 03 Tegeltija: Sada na odmor, nakon toga nastavljamo ka cilju Predsjednik FK Borac Banja Luka Milan Tegeltija na društvenoj mreži "X" komentarisao je novu pobjedu Borca. prije 11 sati 43 Čubrilo: Rožman me trenirao u Domžalama, mislim da će napraviti super uspjehe Fudbaler Ig