Group

公開·92 位會員

Boleslav Slovácko koukněte se živě 16 prosince 2023 Sledujte Online

(živý přenos**) Olomouc Dynamo ČB koukněte. České Budějovice – Mladá Boleslav, Slovácko–Karviná a Liberec–Teplice. ((STREAMOVÁNÍ=)) Slovan Liberec Mladá ...

2023 na ČT sportStopáž120 minutFC Hradec Králové - SK Slavia PrahaMOL Cup — osmifinále6. 2023 na ČT sportStopáž132 minutNěmecko - FrancieMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — finále2. 2023 na ČT sportStopáž50 minutEURO 2024 - los základních skupinPřenos losování základních skupin evropského šampionátu2. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž116 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 11. 2023 na ČT sportVideo nelze z licenčních důvodů přehrátStopáž130 minutArgentina - NěmeckoMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále (zkrácená repríza)29. 2023 na ČT sportStopáž114 minutFrancie - MaliMistrovství světa ve fotbalu hráčů do 17 let — semifinále28. Toho si ale tělem pohlídal Hofmann a jako první byl u míče znovu Tomáš Fryšták na hranici vápna. 41' Po Pechově zaseknutí přišla přihrávka do malého vápna, kde byli za domácí Ladra i Mašek. Nejlépe se ale zorientoval brankář Slovácka Fryšták. 40' První poločas pomalu míří ke svému závěru. Nyní chtěl Matějovský zrychlit hru kolmou nahrávkou za obranu, ale Mašek se nerozběhl a tak míč skončil až u Fryštáka. 39' Rozběhnutého Fulneka zastavil nedovoleným zákrokem Trávník. Faul zaváněl žlutou kartou, ale hlavní rozhodčí Starý nechal vše jen na slovním napomínání. 59' Stanislav Hofmann je stále ošetřován na hrací ploše. Vypadá to však, že bude moci pokračovat v zápase. 57' Mašek byl v souboji pozdě, kopačkami napřed vjel do Hofmanna a po právu je potrestán žlutou kartou. ze hřiště odchází Michal Trávník, přichází Marek Havlík. 56' ze hřiště odchází Daniel Holzer, přichází Petr Reinberk. 55' Vasilij Siňavskij měl na pravé straně o něco více prostoru, obrana domácích couvala před soupeřem. Nakonec přišlo jen nepřesné zakončení estonského útočníka. 54' Nápor mladoboleslavských fotbalisté mohl podpořit Fulnek. Nejvýše se ale ve vápnu vyšrouboval Daníček a nadobro odkopl až na útočnou polovinu trávníku. 1. FC Slovácko - FK Mladá Boleslav - Fotbal FC Slovácko - FK Mladá Boleslav. Obsah dílu. FORTUNA: LIGA. Vyrobeno 2021; •; Země původuČesko; •. ŽivěL; Skryté titulkyST; Ve vysokém rozlišeníHD. Sport ... 86' Svěřenci Pavla Hoftycha začínají riskovat v obraně a toho nyní mohl využít útočící Mihálik. Jeho zakončení z úhlu však nebyla z nejpřesnějších. 85' Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Daniel Mareček, přichází Jiří Skalák. ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází Patrik Žitný. Střídání v týmu 1. FC Slovácko: ze hřiště odchází Vasilij Siňavskij, přichází Michal Kadlec. Ani další rohový kop domácího celku nebyl příliš nebezpečný. Fryšták bezpečně sebral do rukavic. [ŽIVÝ SPORT@@@] Boleslav Plzeň přenos živě 6 6. 12. 2023 — ((SPORT##)) Boleslav Plzeň koukněte se 6 prosince 2023 před 1 hodinou — Plzeň Slovácko koukněte se 12 listopadu 2023 24. 9. 2023 — 2 11. 11 ... To už ale přišel obranný odkop Davida Šimka. 28' Po srážce ve středu pole zůstal na trávníku Ekpai. Vypadá to na potíže se stehenním svalem, ale domácí útočník nakonec odchází na postranní lajnu po svých. 27' U postranní lajny neměl komu nahrát Doski a tak raději vrátil míč až k Fryštákovi. Slovácko dlouhým nákopem hledalo Brandnera, ale o něco rychleji byl u balonu Šeda. 26' Tradiční exekutor Marek Matějovský zakroutil balon do šestnáctky, kde se ale prosadil k hlavičce jen bránící Hofmann. 25' Fryštákova rozehrávka mířila do souboje Trávníkovi. Hostující středopolař balon příliš dlouho neudržel a do útoku mohl jít opět Ekpai. Po sraženém centru budou domácí rozehrávat rohový kop. 48' Jednoznačně nejaktivnějším domácím hráčem směrem do ofenzivy je Ekpai. Nyní si zabíhal za obranu na vysoký centr, ale nedokázal ho zkrotit a poté už se dostal za koncovou čáru. 47' O průnik podél levé čáry se pokusil Jakub Fulnek. Obrana Slovácka však dokázala utěsnit prostor a získala míč pro sebe. (Živý přenos) Mladá Boleslav Viktoria Plzeň koukněte se živě 6. 12. 2023 — (Živý přenos) Mladá Boleslav Viktoria Plzeň koukněte se živě 06/12/2023 před 4 dny — 2023 — před 6 hodinami — Viktoria Plzeň Karviná ... [SPORTOVNÍ TV!!] Boleslav Plzeň koukněte se 6 prosince 5. 12. 2023 — 15:00, Viktoria Plzeň, Slovácko. 11 UEFA Liga mistrů živý přenos online a TV · Kde sledovat... Mladá Boleslav FK Pardubice koukněte se 11. 33' ... Boleslav Plzeň koukněte se živě 06/12/2023 Fotbal před 4 min 6. 12. 2023 — před 4 minutami — [[Sport]] Boleslav Jihlava přenos živě 8 září 2023 Bohemians 7. [Dnes##] Zlín U19 Mladá Boleslav U19 koukněte se živě ... Následoval Ladrův centr, který využil k zakončení Mareček. Jeho pokus byl ale ztečován mimo hru. 61' I po více než hodině hry vede Slovácko nad mladoboleslavským týmem 1:0. Rozdílovou branku vstřelil těsně před přestávkou Merchas Doski. 60' Matějovského šajtle poslala do sprintu Ekpaie. Nigérijský ofenzivní fotbalista neměl ale potřebnou rychlost a míč skončil za postranní lajnou. [[[ŽIVÝ PŘENOS]>>>>]] Slovácko Boleslav koukněte se [[[ŽIVÝ PŘENOS]>>>>]] Slovácko Boleslav koukněte se. FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko (FORTUNA:LIGA) 1:1 | Onlajny. comBranky: 90+3. Krobot – 45+1. Doski ... Sigma Olomouc FC Slovácko koukněte se živě 2 prosince 2. 12. 2023 — Sigma Olomouc FC Slovácko koukněte se živě 2 prosince 2023 Sledujte Online (ŽIVÝ PŘENOS TV@@)) MFK Karviná Sigma Olomouc přenos 25 listopadu ... [[fotbal*]-] Slovácko Boleslav on-line přenosu 19 srpna 2023 18. 8. 2023 — Lech Poznań Fiorentina koukněte se živě 13 ŽivěL · Skryté titulkyST · Ve vysokém [PROUD] Jablonec Slovácko Přímý přenos 5 dubna 2023 FK J liga ...