top of page

Group

公開·92 位會員

Нови Пазар Радник Сурдулица utakmice 15 децембар 2023 Ватцх Онлине

7. 4. 2023. — Meč na Džaizkoin areni igran je bez prisustva publike, pošto je Novi Pazar kažnjen igranjem dve utakmice ... FK Novi PazarFK Radnik Surdulica ...

rezultati, rasporedi, Novi Pazar - Radnik Surdulica uživo ... NOVI PAZAR: Haos na Voždovcu u finišu utakmice. 10.12.2023 10:17, Kurir.rs Novi Pazar - Radnik Surdulica, 21.12. Novi Pazar - Sp. Subotica, 23.12 ... место. У наредном колу Нови Пазар ће играти против Црвене звезде, док ће Железничар дочекати Чукарички. Реми Чукаричког и Радника, Напредак победио Спартак Фудбалери Напретка стигли су до прве победе у сезони пошто су као гости савладали Спартак у Суботици резултатом 3:1. Напредак је направио велико изненађење, иако је стигао у Суботицу са само једним освојеним бодом у прва четири кола. Огњен Мршић је довео Крушевљане у вођство у 19. минуту, а предност је дуплирао Ђорђе Јовановић у 39. минуту. Вељко Јоцић је у 66. Радник Сурдулица Вождовац uživo prenos 2022 10 пре 5 дана — Najava utakmice Superlige... [[[стреаминг]]++] Напредак Вождовац uživo prenos 2022 2 Cukaricki v Novi Pazar LIVE 13. FK Radnik Surdulica. 0-0. ( ... Pregled utakmice: Radnik-Novi Pazar (2:0) Linglong Superliga Srbije - 30. kolo - 11.04.2022 18:30 Radnik-Novi Pazar (2:0) Нови Пазар Тамиш uživo live 13 децембар 2023 пре 4 дана пре 1 дана — Utakmice Uživo S4C Digital: Gde gledati prenos fudbala? Radnik Surdulica utakmice uzivo Vojvodina utakmice uzivo · Voždovac utakmice uzivo ·... Нови Пазар савладао Железничар, реми Чукаричког и Радниканедеља, 27. 08. 2023, 21:56 -> 22:22 Извор: РТС, Танјуг Фудбалери Новог Пазара су на домаћем терену савладали панчевачки Железничар резултатом 1:0 у мечу петог кола Суперлиге Србије. Чукарички и Радник из Сурдулице одиграли су нерешено без голова. Нови Пазар је уписао други тријумф ове сезоне у Суперлиги Србије, док је Железничар убележи четврти пораз заредом. Једини гол на мечу дело је Марка Обрадовића после асистенције Николе Караклајића у првом минуту надокнаде првог полувремена. Нови Пазар је девети са седам освојених бодова, док је Железничар остао на три бода и заузима 15. Novi Pazar slavio "minimalcem" pred pustim tribinama, Radnik 7. 4. 2023. — Meč na Džaizkoin areni igran je bez prisustva publike, pošto je Novi Pazar kažnjen igranjem dve utakmice FK Novi PazarFK Radnik Surdulica ... Нови Пазар vs Радник uživo rezultat,предвиђање() Где гледати Нови Пазар vs Радник на мрежи?AiScore provides Нови Пазар vs Радник(2023/04/06) uživo rezultat,h2h,предвиђање,meč statistika,sastav. Milanović pred meč u Novom Pazaru: Vidim napredak u igri пре 7 сати — Novi Pazar i Radnik otvaraju 19. kolo Superlige Srbije. Utakmica se igra u petak od 16 časova. LIGA EVROPE: Od 21 igraju Ajaks – AEK Atina, ... FK Radnik Surdulica резултат уживо & статистика играча FK Radnik Surdulica ће играти следећу утакмицу против FK Novi Pazar 15.12.2023. Surdulica, табелу, ажуриране резултате уживо сваког минута и статистике ... Najava utakmice 27 kola Novi Pazar Radnik Surdulica 6:10... play this video. Learn more · Open App. Najava utakmice 27 kola Novi Pazar Radnik Surdulica. 543 views · 6 years agomore. Srdjan Plavsic.YouTube · Srdjan Plavsic · 16. 3. 2017. Najava utakmice 4. kola MB SLS, Radnik-Novi Pazar. 19. 8. 2023. — 316 लाइकहरू · fk.radnik.surdulica. Najava utakmice 4. kola MB SLS, Radnik-Novi Pazar. Besplatne ulaznice za ovaj meč možete preuzeti na ... Direktni prenosi mečeva 23.kola Super lige Srbije TV prenosi. 15.12.2023, 16:00, Novi Pazar - Radnik. 15.12.2023, 18:00, Voždovac Igrač 18. kola. Aleksandar Mesarović (FK Radnički Niš). Golovi: 0 | ... Суперлига Србије, 5. коло: Петак Раднички Ниш - Раднички 1923 2:0 Субота ТСЦ - ИМТ 1:0Вождовац - Црвена звезда 3:2Младост - Војводина 2:2 Недеља Нови Пазар - Железничар 1:0Чукарички - Радник Сурдулица 0:0Спартак - Напредак 1:3Партизан - Јавор 3:1 Табела: 1. ТСЦ 132. Црвена звезда 12 3. Партизан 104. Вождовац 9 5. Чукарички 8 6. Младост 87. ИМТ 7 8. Радник 79. Нови Пазар 710. Спартак Суботица 611. Novi Pazar i Radnik podelili bodoveNakon 14. kola Surduličani osvojili isto toliko bodova; Ilustracija; foto: FK Radnik Surdulica U okviru 15. kola Linglong Superlige fudbaleri Novog Pazara i Radnika iz Surdulice podelili su bodove, pošto je utakmica završena rezultatom 1:1 (1:1). Strelac za goste u 3. minutu bio je Spasić, dok je konačan rezultat postavio Čečarić. ТСК Раднички Ниш prenos 9 децембар 2023 Онлине пре 6 дана — prenos 6 пре 4 дана — prenos 13 ТСК Нови Пазар uživo prenos 29. 2023 — [ВАТЦХ ОНЛИНЕ>] Радник Сурдулица Раднички Ниш uživo prenos 22/09 ... минуту смањио на 1:2, а коначан резултат поставио је резервиста Слободан Станојловић у 89. минуту. Чукарички није успео да савлада Радник пред реванш меч против Олимпијакоса у плеј-офу Лиге Европе. "Брђани" су тако низ без победе у Суперлиги продужили на три утакмице, од којих је у две екипу водио нови тренер Игор Матић. Клуб са Бановог брда већ у четвртак у Лесковцу очекује утакмица против Олимпијакоса у којој ће покушати да надокнаде минус после пораза из првог меча 1:3 и пласирају се у Лигу Европе, а у случају и да не успеју у томе, имају загарантован пласман у групну фазу Лиге конференција. Радник Сурдулица Вождовац uživo online 10.12.2023 пре 5 дана — utakmice Jelen Super liga: Novi Pazar Rad na kanalu Arenasport1 20. Нови Пазар Вождовац uživo prenos 2022 ТСК Чукарички Radnik Surdulica ...