Group

公開·92 位會員

[[ONLINE===]] Motor Lublin Lechia gledaj 16/12/2023

Highlights and livestreams of 1 Liga 2023/24 football fixture between Lechia Gdansk and Motor Lublin. Best place to watch the 28.07.2023 match of Motor ...

Spotkanie w Kołobrzegu układało się pod dyktando gospodarzy, którzy trafili do siatki po rzucie karnym w 84. minucie. Wraz z upływającym czasem wydawało się, że to Kotwica wygra i zagra w finale, jednak ich marzenia popsuł Piotr Ceglarz, który w ostatnich sekundach wyrównał na 1:1, tym samym doprowadził do dogrywki. W dogrywce w 116. minucie wygraną swojemu zespołowi zapewnił Dawid Kasprzyk i Motor mógł się cieszyć z awansu do finału. W decydującym spotkaniu o awans na zaplecze Ekstraklasy Motor podejmował w Olsztynie Stomil. Po 90 minutach rezultat brzmiał 1:1 (dla Motoru trafił Filip Wójcik), więc potrzebna była dogrywka, która zakończyła się bezbramkowym remisem. Do przerwy 0:1 prowadzili goście, w 74. minucie wyrównał Piotr Ceglarz, a cztery minuty później Mariusz Rybicki zapewnił prowadzenie swojej drużynie. Prowadzenie Motoru trwało do 87. minuty i wydawałoby się, że to spotkanie zakończy się 2:2. W końcówce meczu gospodarze otrzymali rzut karny, a jedenastkę wykorzystał Rafał Król i Motor udanie zaczął sezon. W 2. kolejce podopieczni Goncalo Feio udali się do Gdańska, by zmierzyć się z Lechią. Konferencja prasowa przed meczem Motor Lublin 2 dni temu — Dnia 14 grudnia 2023 r. odbyła się ostatnia przedmeczowa konferencja prasowa trenera Lechii Gdańsk Szymona Grabowskiego w tym roku przed ... Na Polsat Plus Arenie praktycznie przez cały mecz utrzymywał się bezbramkowy remis do momentu, kiedy w końcówce do siatki trafił Bartosz Wolski. 3:2❗️⚽️#MOTZAG pic. twitter. com/redSHixS6A — Polsat Sport (@polsatsport) July 21, 2023 — Polsat Sport (@polsatsport) July 28, 2023 Po czterech pierwszych meczach bieżących rozgrywek Motor miał na koncie aż 10 punktów, co na beniaminka było świetnym startem. W 5. kolejce w derbowym starciu zatrzymał ich Górnik Łęczna, który wygrał 1:0. Dwa kolejne mecze, to dwie wygrane z Polonią Warszawa (1:0) oraz ze Stalą Rzeszów (3:2), a po nich nadeszła gorsza seria, czyli cztery porażki z rzędu w tym m. Warto też wspomnieć, że lublinianie nie przegrali w 2023 roku nie przegrali ani razu na swoim stadionie, nie przegrywając osiem razy, a dziewięć meczów, licząc od zeszłego roku i była Twierdza Lublin. Żeby nie było tak kolorowo, to pod koniec maja doszło do kolejnego skandalu z udziałem Motoru. Dwóch piłkarzy Łukasz Budziłek i Filip Wójcik pobili w barze 36-letniego mężczyznę. Jak się potem okazało, winni byli zarówno piłkarze, jak i mężczyzna, który wcześniej obrażał Filipa Wójcika. Pierwszym krokiem do upragnionego awansu na zaplecze Ekstraklasy po 13 latach był półfinałowy mecz barażowy z Kotwicą Kołobrzeg, która była beniaminkiem mającym aspiracje pierwszoligowe i podopieczni musieli wykonać ten krok, by przejść do drugiego. Lechia Gdansk v Motor Lublin results, H2H stats | Football Follow Lechia Gdansk v Motor Lublin results, h2h statistics, latest results, news and more information on Flashscore. LECHIA GDAŃSK | 1. LIGA | RELACJA NA ŻYWO - YouTube YouTube YouTube YouTube Futbolowy Świat 2 dni temu 2 dni temu Nie zawiera: gledaj gledaj Konferencja prasowa przed meczem Motor Lublin Liga. Konferencja prasowa przed meczem Motor Lublin - Lechia Gdańsk | 18. Watch later. Share. Copy link. Watch on. kolejki eWinner II Ligi i był to jego czwarty mecz bez porażki. Jednak to nie było najważniejsze wydarzenie tego dnia, tylko sytuacja, która wydarzyła się po konferencji prasowej. Zaraz po jej zakończeniu trener Motoru Goncalo Feio chciał się skonfrontować z ówczesną rzeczniczką prasową Pauliną Maciążek, a w jej obronie stanął wtedy prezes Paweł Tomczyk. Wściekły Portugalczyk rzucił w jego podkładką pod kartki, która trafiła w łuk brwiowy prezesa. Lechia Gdańsk - Motor Lublin - YouTube YouTube YouTube 2:17:34 YouTube CIONĄ PO OCZACH 28 lip 2023 28 lip 2023 Nie zawiera: gledaj gledaj