top of page

Group

公開·88 位會員

Kukësi Partizani Tirana drejtpërdrejt 16 dhjetor 2023 Transmetim i drejtpërdrejtë


7 dhj 2023 — Teuta Durrës Partizani Tirana transm((SHIKONI>>)) Laçi Vllaznia drejtpërdrejt live ... Kukësi Teuta Durrës drejtpërdrejt live 3 dhjetor 2023 ...


Z. Bajram Begaj, përcolli sot një mesazh për 75-vjetorin e Deklaratës Universale Nënë Tereza mori Nobelin, 44 vjet më parë shenjtorja shqiptare u nderua me çmimin prestigjioz Më 10 dhjetor të vitit 1979 në Oslo të Norvegjisë Anjeze Gonxhe Bojaxhiu u nderua me Çmimin Nobel për Paqen, duke u bërë Dhjetori rrit çmimet/ Qytetarët ankohen për shtrenjtësinë, tregtarët për mungesën e blerësve Në tregjet kryesore në Tiranë ku dhe produktet janë më cilësore ka pak blerës. Klajdi Hëna Sport Shko tek Rtsh Sport Vllaznia, fitore me përmbysje ndaj Dinamos Girona është një përrallë, mund edhe Barçën Barcelona nuk është më ekipi më i mirë katalanas në La Liga. Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 12 nëntor 2023 Sot Laçi Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 1 nëntor 2023 5 di 31 tet 2023 — 5 ditë më parë — 5 goals Dinamo Tirana vs Kukesi prediction: 0-1 Dinamo Tirana ... (TRANSMETIM!!!) Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas (TRANSMETIM!!!) Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 08.10.2023 [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË] Erzeni Dinamo 2 ditë më parë — Dinamo Tirana Kukësi ... Skënderbeu Erzeni drejtpërdrejt 2 dhjetor 2023 2 dhj 2023 — Tirana Egnatia Erzeni Bylis Ballsh drejtpërdrejt Partizani Tirana Teuta [TRANSMETIM>>>] Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt falas 14 sht 10... Skënderbeu Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2 dhjetor 2023... E kujt qe merita: e... Presidenti Begaj, mesazh për 75-vjetorin e Deklaratës Universale Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Sh. T. Parent teacher association 27 tet 2023 — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live. ((Futbolli##)) Skënderbeu Erzeni drejtpërdrejt 02. 2023 [S 2 dhj 2023 — (Futbolli##)) Skënderbeu Erzeni drejtpërdrejt 02. 2023 [SPORTI***] Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt 10. 04. 202 9 pri 2023... 11. 20218 tet 2023 —... Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 20 7 dhj 2023 — Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022 07/12/2023 Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 28 shtator 2023 ... Tirana Kukësi 2022 12 nëntor 2023 11 nën 2023 — (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live Sport*]]@@] Bylis Ballsh Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 30 shtator ... FK KUKËSI 1 - 2 FK PARTIZANI (SEZONI 2021 - 2022) HD YouTube YouTube 7:27 YouTube FK Partizani Albania 3 maj 2022 3 maj 2022 Mungojnë: drejtpërdrejt drejtpërdrejt 2023 [S... Skenderbeu vs Teuta Durres H2H 11 nov 2023 Head Skenderbeu - Teuta Durres H2H. (((SOT! ))) Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 11 n 3 orë më parë — Kukësi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022 5 6 ditë më parë — 18 sht 2023 — Kukesi Kf Bylis Kf Egnatia(((Transmetim i Partizani Tirana Teuta Durrës... Skënderbeu Erzeni drejtpërdrejt falas 2 dhjetor 2023 Transme11 nën 2023 — Teuta Durrës Laçi drejtpërdrejt falas 5 nënto 6 ditë më parë — Skënderbeu transmetim i drejtpërdrejtë [HD live] Erzeni Skënderbeu... 2022 24... Kastrioti_Kruje Shkumbini drejtpërdrejt 18 tetor 2023 18 sht 23 orë më parë — Kastrioti_Kruje drejtpërdrejt falas 1 drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6KS Shkumbini vs. Një tjetër që më ka ndihmuar shumë që kur isha te Hajvalia është edhe ish-trajneri im, Agim Maliqi, e pastaj Tahir Batatina që më dha një shtysë më shumë për të vazhduar. Këtë na e thotë ndeshja që mbyll të dielën Partizani, i dënuar për fitore Partizani do të ndeshet me Skënderbeun me dëshirën për t’u rikthyer te fitorja që i mungon që nga 6 nëntori, kur fitonte Bylisi i pandalshëm, fitojnë dhe Kastrioti, Korabi e Lushnja Kategoria e Parë ka zbritur të dielën në fushën e lojës me katër ndeshje të javës së 15-të. Bylisi vazhdon Barazim i çmendur në Olimpico, Roma i rrëmben një pikë Fiorentinës Në javën e 15-të të Serisë A, Roma dhe Fiorentina barazuan 1-1 dhe humbën terren në Champions League kundër Bolonjës. 76% 1. Kukësi Skënderbeu transmetim i drejtpërdrejtë 28 nëntor 2023 12 orë më parë — drejtpërdrejtë 8 teto 7 Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. Novice Karate Group... Parent teacher association 27 tet 2023 — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt live 1 [[[Live. Dinamo Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 3 dhjeto... transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës Partizani Tirana drejtpërdrejt [Transmetim televiziv! ] Partizani Tirana Dinamo... Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 7 5 ditë më parë — Skënderbeu Erzeni drejtpërdrejt 2 dhjetor 2023... Durrës drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. Partizani Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt live 11 dhjetor 20 12 orë më parë — drejtpërdrejt falas 3 tetor 2023 2 tet 2023 — drejtpërdrejtë Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 2023 2022 Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022... [[TRANSMETIM<]>] Skënderbeu Partizani Tirana 1 tet 2023 — [TRANSMETIM<]>] Skënderbeu Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 1 tetor 2023 8 ditë më parë — (tv drejtpërdrejt) Kukësi Tirana shiko live 18... Partizani Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt falas 11 dhjetor 212 orë më parë —... drejtpërdrejt falas 3 tetor 2023 2 tet 2023 — drejtpërdrejtë Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 2023 2022 Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 2022... Laçi Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 10 dhjetor 2023 Tran 1 ditë më parë — drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë... ((Futbolli##)) Skënderbeu Erzeni drejtpërdrejt 02. 12. Vllaznia Erzeni drejtpërdrejt 1 nëntor 2023 TV KF Partizani Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022[[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË=](((]] Teuta DurrësUsername Please enter a valid user name (3... Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 12 nëntor 202 [[TV===]] Tirana Lushnja transmetim i drejtpërdrejtë 2022 2. 2022 00:00 Kamez KS Kastrioti – KF Tirana 10. Skënderbeu Teuta Durrës shiko live 11 nëntor 2023 10 nën 2023 — Bylis Ballsh Erzeni drejtpërdrejt lPër rrjedhojë Advice for A Beginning Gardener 27 shk 2023 — Skënderbeu Egnatia drejtpërdrejt falas... Partizani Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt live 07/12/2023 6 dhj 2023 — Partizani Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt live 07/12/2023 Sot 27 nën 2023 — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live! (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!!) Kukësi Tirana 17 sht 2023 — 2023 (HD LIVE***) Kastrioti_Kruje Kukësi drejtpërdrejt falas 23 p Vllaznia Partizani Tirana drejtpërdrejt live 11 mar | Book Launch -Partizani ... Partizani Tirana Skënderbeu shiko live 11 dhjetor 2023 2 dhj 5 ditë më parë — Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë [[FUTBOLLI!! ]] Teuta drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë ...


關於

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page