top of page

Group

公開·88 位會員

Dinamo Zagreb Ballkani drejtpërdrejt live 14 dhjetor 2023


9 orë më parë — ... Dinamo Zagreb-Ballkani, formacionet zyrtare · Mushkëritë: Ilaçi i famshëm që i mban të forta · Udhëtimi pa viza në Zonën Shengen nga 1 janari ...


Futboll FIFA ka bërë të ditur emrat e tre lojtarëve që do të garojnë për çmimin Puskas. Ndër kandidatët janë Julio Enciso i Brightonit, me... Featured FIFA ka vlerësuar sërish arbitrat shqiptar, teksa Florian Lata është pajisur me stemën e FIFA-s si arbitër kryesor dhe tani do të ketë mundësi... Mevlut Erdinç, ish-futbollist i Kombëtares Turke (35 ndeshje me Turqinë), lojtar i klubeve si PSG, Rennes, Fenerbahçe apo Basaksehir, ka rrëfyer se ka qenë... Merkato Interesim nga Bundesliga për Ardon Jasharin. Futbollisti me origjinë shqiptare ishte pjesë e kombëtares së Zvicrës në Botërorin Katar 2022. Mesfushori me tipare mbrojtëse,... Ballkani shpreson në mrekulli në ndeshjen e fundit të fazës ... Live Dinamo Zagreb - Ballkani. Ballkani shpreson në mrekulli Gjyqtari kryesor i ndeshjes Dinamo Zagreb – Ballkani mes do të jetë spanjolli Ricardo de Burgos. Për këtë ndeshje Ilir Daja ka vendosur të luajë me emra si Hamidi, Gripshi dhe Berisha në sulm. Në anën tjetër te Dinamo do të luajnë në sulm mera si Petkovic dhe Baturina. Dinamo Zagreb: Zagorac, Sutalo, Petkovic, Baturina, Ristovski, Susic, Misic, Kaneko, Perkovic, Peric, Vidovic. Ballkani: Koliçi, Thaqi, Halili, Jashanica, Dellova, Trashi, Kuç, Zyba, Gripshi, Hamidi, Berisha. Para 4 ore e 44 min Gjyqtarët e ndeshjes, Dinamo Zagreb – Ballkani Gjyqtari kryesor i ndeshjes Dinamo Zagreb – Ballkani mes do të jetë spanjolli Ricardo de Burgos. Ndihmës të tij do të jenë Iker De Francisco dhe Jon Nunez, ndërsa i katërt do të jetë Pablo González Fuertes. Telegrafi mëson se trajneri shqiptar në mungesë të sulmuesve anësor, Almir Kryezi dhe Walid Hamidi, pritet të ndryshoj skemë. Nga rreshtimi i preferuar 4-3-3, Daja pritet të ‘zbarkoj’ sonte në Zagreb me një rreshtim 3-5-2, ku Gentrit Halili, Lumbardh Dellova dhe Bajram Jashanica do ta përbejnë treshen e mbrojtjes para portieri Enea Koliqi. Qëndrim Zyba, Edvin Kuc dhe Vesel Limaj pritet të jenë treshja e mesfushës, ndërsa nga krahët do të ndihmohen nga anësorët Armand Thaqi dhe Lorenco Trashi. Në sulm do të luajnë Nazmi Gripshi dhe Albin Berisha. Para 8 ore e 20 min Çfarë i nevojitet Ballkanit për të kaluar në fazën tjetër në Ligën e Konferencës? Ballkani luan sot (e enjte) ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24, ku përball do të ketë Dinamo Zagrebin. Pasi çekët e Viktoria Plzen e ka siguruar vendin e parë në Grupin C, tri skuadra e tjera janë në garë për pozitën e dytë. Në dhomën e VAR do të jenë Jose Luis Munuera (VAR) dhe Mario Melero Lopez (AVAR). Para 8 ore e 14 min Dinamo Zagreb me gjashtë ndryshime në krahasim me ndeshjen e zhvilluar në Prishtinë Krahasuar me ndeshjen e parë në Prishtinë, të cilën Ballkani e mundit Dinamon 2-0, do të ketë deri në gjashtë ndryshime në formacione kroatëve, kështu që Dinamo do të jetë shumë më e fortë në ndeshjen e sotme. Edhe pse ka derbi me Hajdukun të dielën, Dinamo do të luajë me skuadrën më të fortë, shkruan Index. hr. Jakirovic i ka në dispozicion pothuajse të gjithë lojtarët përveç Josip Drmicit dhe Deni Juricit, të cilët janë të lënduar. Para 8 ore e 18 min Formacioni i mundshëm i Ballkanit ndaj Dinamo Zagrebit Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja ka ndarë mendjen për formacionin që pritet ta hedh në fushë për ndeshjen e sotme (e enjte) ndaj Dinamo Zagrebit në kuadër të Grupit C në Ligën e Konferencës. Sylvinho sqaron situatën e sulmuesit Live: Dinamo - Ballkani, si finale në Zagreb. Ballkani me formacion sulmues drejtpërdrejtë në sovranitetin e vendit · Malaj për draftin e BE-së: Nuk mund të ... Lexo lajmin e plotë… Para 8 ore e 22 min Trajneri i Dinamo Zagreb, Jakirovic: Edhe pse barazimi na dërgon tutje, luajmë për fitore ndaj Ballkanit Trajneri i Dinamo Zagreb, Sergej Jakirovic, foli në konferencë për shtyp para ndeshjes, duke thënë se nuk ka kalkulime në këtë ndeshje. Para 8 ore e 24 min Gentrit Halili kërcënon Dinamo Zagrebin: Ne nuk kemi ardhur këtu për shëtitje, duam tri pikët Në konferencë për media së bashku me Ilir Dajën në krah ishte edhe mbrojtësi, Gentrit Halili, i cili u tregua optimist para ndeshjes. Halili ka thënë se të gjithë te Ballkani janë të vetëdijshëm se ndeshja me Dinamon do të jetë shumë e vështirë, por shtoi se ekipi nga Suhareka ka udhëtuar për pikët e plota. (((transmetim@@))) Ballkani Viktoria Plzeň drejtpërdrejt liv 30 nën 2023 — (SHIKO TV) Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt live 19Tirana and Dinamo Batumi DrawFC Dinamo Batumi live stream, fixtures on TV ((( ... Home | SuperSportItali Juventus nuk e nisi këtë sezon mes pretendentëve për titullin në Serie A, megjithatë këto 15 javët e para tregojnë se bardhezinjtë janë tërësisht... Itali “Inter është aty ku duhet të jetë. Kemi një ëndërr, yllin e dytë në fanellë, dhe punojmë për ta realizuar”. Gjithçka këtu, janë fjalët... Genoa-Juventus do të jetë ndeshja hapëse e javës së 16 të Serie A, sfidë e cila është programuar të luhet të premtën në orën... Serie A Napoli dhe Victor Osimhen kanë arritur marrëveshjen në lidhje me rinovimin e kontratës. Shtypi italian shkruan se akordi final është siguruar, dhe tani pritet... Lexo lajmin e plotë.. Para 8 ore e 26 min Ilir Daja për ndeshjen ndaj Dinamo Zagrebit: Do të luajmë gjithçka për gjithçka Trajneri i Ballkanit, Ilir Daja, ka thënë se skuadra e tij e di që ka një ndeshje të vështirë para vetes ndaj Dinamo Zagrebit, por që do të tentojnë të marrin gjithçka nga kjo përballje. Në konferencë për media ishte i pranishëm trajneri Ilir Daja që e vlerësoi lartë këtë ndeshje, duke konfirmuar mungesën e Almir Kryeziut. Ballkani - Dinamo Zagreb Live - UEFA Europa Conference League: Football Scores & Highlights - 05/10/2023Follow the UEFA Europa Conference League live Football match between Ballkani and Dinamo Zagreb with Eurosport. The match starts at 4:45 PM on October 5th, 2023. Catch the latest Ballkani and Dinamo Zagreb news and find up to date UEFA Europa Conference League standings, results, top scorers and previous winners. Football fans can read breaking Football news headlines, interviews, expert commentary and watch replays. Ballkani Viktoria Plzeň drejtpërdrejt live 30 nëntor 2023 Ballkani Viktoria Plzeň drejtpërdrejt live 30 nëntor 2023 31 gush 2023 — Ludogorets Razgrad Ballkani drejtpërdrejt f“Strugën pata mundësinë ta ndiqja live . KF Ballkani Viktoria Plzeň drejtpërdrejt live 30.11.2023 Hig 30 nën 2023 — (SHIKO ONLINE) Ballkani Dinamo Zagreb drejtpërdrejt falas 5 4 tet 2023 — drejtpërdrejt falas 11 korri KF Ballkani vs Viktoria Plzen FK Drita ... SuperSport: Home SuperSport · Ballkani me formacion sulmues në Zagreb, kampionët e Kosovës për mrekullinë · Orges Shehi fiton gjyqin, Tirana duhet t'i paguajë edhe pagat! · “E kemi ... Para 33 min 17′ Kundërsulm i mirë i Ballkanit, por Edvin Kuc nuk e pranon topin në zonë si duhet. Para 37 min 12’ Bajram Jashanica gabion në mbrojtje, përfiton Bruno Petkovic, por gjuajtja e tij bllokohet nga Lumbardh Dellova. Para 1 ore e 49 min Formacionet zyrtare, Dinamo Zagreb – Ballkani Ballkani luan ndeshjen e fundit të grupeve të Ligës së Konferencës për sezonin 2023/24, ku përball do të ketë Dinamo Zagrebin. Dinamo Zagreb vs FC Ballkani Live Explore stats from Dinamo Zagreb vs FC Ballkani live on AiScore - we are updating the numbers on this page every second of the game. Commentary. Dinamo Zagreb-Ballkani Dinamo Zagreb vs Ballkani: All the latest UEFA Europa Conference League Group stage match information including stats, form, history, and more. Dinamo Zagreb vs Ballkani Live Score and Live Stream ScoreBat is covering Dinamo Zagreb vs Ballkani in real time, providing the live stream and live score of the match, team line-ups, full match stats, live match ...


關於

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page